Feyzullah Koç Haberleri

Bir kaç yıl Önce Esra Erol’un Sunduğu ATV Kanalında Servis yayınlanan Esra Erol’da Adlı Program Aracılığı ile şahit olduğum bir olayda Bir dönem Severek dinlediğim sanatçı Olduğu için Olayın Ne zaman yalanlanacağını beklerken Muhasebeci Fatih Poyraz Eşim Eda Poyraz Aylardır Feyzullah Koç Ailesi Tarafından Alı Konulmaktadır. diye Canlı Yayına çıkınca Başlarda inanmadığım için Haberi Takip etmeye Başladım.

Canlı Yayına Bağlanan 18 yaş Altı kızların  Ailemden Gizli Olarak Arıyorum. Bende Cin Olduğunu iddia ederek beni görüntülü aramak istedi. benden resimler istedi ve seni çok özledim annenlerin yanında sana sarılamadım. gibi mesajlar atarak söylemlerde bulundu. Durumu Aileme Anlattım ve kendisini engelledik. demesi üzerine Haber iyice ilgimi çekti. ve olayı detaylı bir araştırayım dedim. A haberin Resmi web sayfasında Haber Kısaca Şöyle Özetlenmişti

”Esra Erol programına Fatih Poyraz, Feyzullah Koç’un cinlerle konuştuğunu iddia ederek insanları kandırdığını iddia etti. Bununla da kalmayan Fatih Poyraz, Esra Erol’da programında eşinin ve 3 yaşındaki kızının alıkoyulduğunu söyledi. Esra Erol, iddialar sonrasında şaşkına dönerken, Feyzullah Koç hakkındaki cinlerle konuşma iddiasının peşine düştü.”

Sonrasında Haberi Takip ederken Aşağıdaki Videoya Denk Geldim.

Bu Videoyu bende Kendi Kanalımda Paylaşınca defalarca telefon ile aranarak Feyzullah Koç’un Avukatları Olduğunu söyleyerek yaptığımın Suç Olduğunu Eğer Dava Açılmasını İstemiyorsam. 10 bin tl karşılığında Uzlaştırma usulü ile olayı kapatabiliriz dediler. Şahsen Engelli bir birey olduğum için O kadar Param Olmadığını ancak Esra Erol kanalının Telif hakkı istemi ile Videoyu zaten Yayından Kaldırdığımı Belirtsem de Karşı Taraf bana Dava Açmış.

Günlerce Telefonumuza iç işleri bakanının attığı Kendini Polis Hakim savcı Avukat Asker olarak tanıtıp sizlerden para istemelerine aldanmayın mesajlarına göz önüne alarak Kendilerinin de para istemesi sebebiyle olayın üzerine pek fazla düşmedim. ve Şuan sanık Sandalyesine Oturtulmak isteniyorum. İç İşleri Bakanlığının mesajlarına istinaden dolandırılmamak adına sarf ettiğim cümleleri Tekrar düşündüğümde 10 bin tl si olmayandan şikayetçi olup ezmeye çalışan avukatlar güruhu Esra Erol ve Atv Youtube kanalında Yayınlanan Videolara neden ses çıkartmıyorlar. Bilmek istiyorum…

Author: sevket yavuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir