Anasayfa » Bülent İspir kimdir ?

Bülent İspir kimdir ?

Evli olduğunu iddia eden sözde 3 çocuk babası Bülent İspir bir perde imalat firmasında am biti olarak görev yapmaktadır. Muhasebe bölümünde işbaşı yapan bayan personelleri önce abi şefkati ile karşıladıktan sonraki günlerde yavaş yavaş incel içerikli sözlü şakalar ile yoklamaya başlıyor. Bayan personelin tepkisine göre samimiyetin dozunu arttırarak artık ellerini ve kollarını kullanmaya başlıyor. Bir personelin maillerinde sikinti olması hasebiyle benden destek istediler ve bayan personelin koltuğuna oturup mail sorununu çözmeye çalışırken am biti diye tanılan bBulent İspir de benim yanındaki koltuğa oturdu. Sonrasında bilgisayarı. Kullanıcısı olan bayan personel… Ben nereye oturacağım dediğinde bu tacizci Bülent İspir henüz 23 yaşında olan ve kendisinden en az 23 yaş daha küçük olan personele sende gel kucağıma otur diye yanıt verdi.
Bayan personelin yaşı küçük durumun farkında olamamış bir şekilde geri zekalı bir gülüş bıraktı….

Sonrasında kendisini uyarınca ofiste beni düşman ilan etti ve burun kızları başına toplayıp Charlie nin melekleri yada Türk versiyonu ile Adnan Oktar gibi davranmaya başlayıp kızlar koltuklarında otururken arkalarından gelip boyunlarına sarıldığını bile gördüm…. Bu beyni olmayan 2 bayan da bana inat edercesine adama izin vermektedir.

Bunlar benim anam değil bacım değil ama Aynı adam.daha önce aynı iş yerinde çalışan bir bayan ile nasıl yattığını ilişki esnasında neler yaşandığını firmanın imalat bölümündeki diğer erkek personellere anlatmaktan da mutlu oluyor

Author: sevket yavuz

1 thought on “Bülent İspir kimdir ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir