Anasayfa » Kadıköy Akü Değişimi Yapan Yerler

Kadıköy Akü Değişimi Yapan Yerler

2021 Yılında yapılan son nüfus sayımına göre 16 Milyonluk nüfusun olduğu bilenen İstanbul’un sadece… 485,233  kadarı sadece Kadıköy ilçesine Bulunmaktadır. Böylesine Kalabalık Bir ilçede günlük trafik yoğunluğu %78 civarındadır. Trafik yoğunluğu ise! Sürekli dur kalk şeklinde ilerlemeye dayalı olarak trafik akışı devam etmektedir. Dur kalk şeklinde ilerleme ise aracınızda zaman zaman arızalara yol açmaktadır. Bu arızalar kimi zaman elektrik aksamı ve sigorta kutusuna yüklenerek elektrik kaçakları şekilde seyredilir.

 Akü’ye Bağlı Arızalar

Aracın aküsü, bir otomobilin düzgün çalışabilmesi için temel bir bileşendir. Akü arızaları…sizlere Aracınızın Aküsünden Kaynaklı yolda kalabileceğiniz Bazı arızaları listelemek istiyorum. Şuan olmasa bile yakın bir  gelecekte aşağıdaki listede bulunan arızalar bir biri ardına yada aynı anda başınıza gelmeden önce Mutlaka Akünüzün Sağlık Durumunu kontrol ettirmenizi öneririz.

Deşarj Olmuş Akü

Oksitlenme

Şarj Sistemi Arızaları

Düşük Elektronik Seviyesi

Akü Hücre Arızaları

Soğuk Hava Koşullarında Zayıf Performans

Kısa Devreler

Yaşlı Akü

Yukarıda başlıklar halinde Paylaştığım muhtemel arıza sıralamaya çalıştım. yukarıdaki sebeplerden birisine dayandırdığınız arızalardan sebep bizleri 7/24 sorunsuz bir şekilde arayabilirsiniz Kadıköy ve çevresindeki ilçe ve semtlerden bizleri aradığınızda…  Bulunduğunuz  Konuma ulaşmamız 30 dakikanın altında olacaktır.

Kadıköy Akü Değişimi Yapan Yerler

İnsanların ortak Düşüncesi Araçların Aküsü genellikle uzun yol öncesi bakımı yapılması gereken bir aksesuardır. Ancak… Aracınız çalışmasını Akü sağlar.

 

Author: sevket yavuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir