İstanbul İkinci El Eşya Alanlar

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya Alan yerler ne işe yarar ?  Değerli Takipçiler Bu Gün Sizlere Anlatmak İstediğim bir diğer Konu İse İstanbul Genelinde. İkinci El Eşya Alan Yerler. Kendi Adıma Bir Beklenti içinde olmadığımı belirterek, evinizde Bulunan Her Türlü İkinci el eşyayı… Satabileceğinizi Bilmenizi isterim. İkinci el eşya Adına öyle siteler gördüm ki ikinci el iç çamaşırı satan bayanlara bile denk geldim. Böyle bir Haberi yıllar evvel bir  haber kanalında.

Yurt dışında ünlü bir iş adamının. Yine çok ünlü bir bayan mankenden bir milyon dolar karşılığı sadece 1 gün giydiği iç çamaşırını satın almak istemesi ve mankenin ise bu teklifi  kabul etmemesini hatırlıyorum. Bu haberi yaklaşık 20 yıl kadar önce duymuştum. ülkemizde ise daha yeni yeni yaygınlaşmaya başladı.

Konumuza Dönecek Olursak İstanbul İkinci El Eşya Alanlar ve yine İstanbul’da beyaz eşya alan yerler adı altında esnaflar arasında büyük ve kıran kırana bir rekabete şahit oldum. Acemilik yıllarımda. 500 liraya yapmış olduğum sitelere çok para deyip 300 tlye yaptığım sitelerin parasın! almak için verdiğim mücadele 5 site yapmaktan daha zordu.  Şimdi Google Arama Motoruna İstanbul İkinci El Eşya Alanlar sektörü firmalar arasında rekabeti en yüksek olan kelimelerden biridir.

Son Olarak Sizlere Belirmek

Author: sevket yavuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir