Zeyinburnu İkinci El Eşya Alanlar

Zeyinburnu İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya alanlar mağazamızın resmi olmayan web sitesine Hoş geldiniz. https://sevketyavuz.com web Sitemiz Bir ikinci el eşya alım yada satım sitesi değildir. Sadece İkinci el eşya alanlar Başlıklı Makaleler içermektedir. Türkiye’nin Her yerinde Üniversite öğrencileri ve Gurbetçi işçilerin bulunması sebebiyle… Kısa süreli Olduğunu düşündüğümüz konaklamalarda sıfır eşyalar alıp tonlarca para ödemek yerine ikinci el eşya alım satımı yapan Spotculardan daha ucuza temin edilebilen ev ve diğer yaşam alanlarının Bütünlüğünü oluşturan… Eşyaların alınıp satılması hakkında Sizler için Paylaşmaya çalıştığım metinler ve makalelerin toplu olduğu bir sitedesiniz.

      İstanbul Spotçular Çarşısı

Neredeyse Türkiye genelini Örümcek Ağı Gibi sarmış olan Spotçular. Her ilçenin Bir yada Birkaç Semtinde Spotçular Çarşısı oluşturmaktadır. satmak istediğiniz ürün ve eşyaların resimlerini Çekerek Wjatsapp ile Firmaya ilettiğinizde size yer neresi diye soruluyorsa eşyanız beğenildi demektir. Eğer cevap alamıyorsanız veya yaramaz hatta bize gelmez gibi yazılar gördüyseniz o eşyaların artık Spotçulara… Satılması Mümkün Değildir.

Bu tür durumlarda ise Sahibinden.com veya Letgo Uygulamaları devreye girmektedir. Bu uygulamalarda ise fiyatı siz belirleyebilir. Duruma Göre Pazarlık yaparak daha aşağa veya yukarıya satışlar yapabilirsiniz

Author: sevket yavuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir