Titiz Gibi Görünen Pasaklı Kadınlar

Allah cc ‘ın hikmetinden sual olunmaz fakat merak ettiğim bir konu var bunu sizinle paylaşmak istedim. Yaklaşık 2 ay kadar önce yalnız yaşadığım 3+1 evime bayan ev arkadaşı aldım. Kadın eve ilk geldiğinde ben sokakta kaldım gidecek yerim yok sen beni eve almazsan ben sokakta kalacağım yine dedi ve bende kıyamadım. ilk yemek saatinde ben yemek hazırlamak istedim. Kadın bana eğer ben hazırlamazsam yemem dedi.

Yemeklerin İçine İlaç Atacağımı Düşünmüş Olmalı !

Kendisi bana Yemekleri ben hazırlamazsam yemem dediğinde yemeklere ilaç atıp ona tecavüz edeceğimi düşündüğünü zannettim ve tamam o zaman sen bilirsin dedim. Kadının yaptığı yemek yalak gibi olmuştu. her neyse yedik içtik sonra ben odama gittim kapımı kilitledim ve uyumaya başladım. Kahve makinesinin sesiyle uyandım. Kadın kendisine kahve yapıyor diye düşünüp uyumaya devam ettim bir üre sonra bardak kırılma sesi ile uyandım. daha sonra sensorlu lamba yanarken tık tık diye sesler cıkarır ya onun sesleriyle uyanmaya başladım. en sonunda içeriye girdim. yanına salonda yatıyordu. wc den çıkıp gelince dedim ki gel senle konuşalım.

50 küsür yaşındasın zaten çirkinlikten yüzüne bakılmıyor zayıflıktan kadın mısın erkek misin belli değil kadın olarak hiç bir hat yok bütün vücudun dümdüz ne göt var ne göbek Allahını seversen yat uyu ben sana bir şey yapmam bırak insan gibi uyuyayım sabah işe gitmem lazım dedim.

 

Sonraki Günlerde kadınla sohbet ediyoruz hep temizlikten titizlikten bahsediyor ben çok titizim ben çok temizim falan böyle anlatırken dedim ki dur sana bi fıkra anlatayım.

Nasrettin hocaya demişler ki hocam senin hanımın çok geziyor hoca demiş ki yalan söyleme o kadar çok gezseydi arada bize de uğrardı. demiş dedim güldü ve bana ee yani dedi yani derken dedim ulan bizim evi bok götürüyor sen tutmuşsun ben titizim ben temizim hani nerde git allah aşkına kendine başka bi ev bul benden bu kadar dedim gönderdim.

Şimdi pislikten tembellikten ölecek aşamaya gelmiş kadın ben titizim neden der yada madem pissin hiç çaktırma öyle devam et neden temizim deyip bide insanın yüreğini kaldırıyorsun buna bi yorum bekliyorum arkadaşlar lütfen destek verin.

Author: sevket yavuz

2 thoughts on “Titiz Gibi Görünen Pasaklı Kadınlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir