Tarz gayrimenkul | su basan evler kiralanir

Saricam emlak ofisinden kaçarken tarz gayrimenkule yakalandım. Virane vaziyette bir evi bana kapısını camini penceresini biz yapicaz diyerek 1500 tl tl ye birde kefille verdiler. Güneşin altında xatindan şu akıyor makinelerin giderlerilenden sular geri geliyor lavabo ağzına kadar su doluyor şu giderlerinin hiç biri çalışmıyor. Ev sahibi ben yapicam diye bisey demedim diyor emlakci ustalar yamuk yaptı işi beğenmedi diyerek aradan sıyrıldı ben yaptırayım kiradan düşelim diyorum yaptırırlar kendin için yaptirican bizi bağlamaz kırmızı tam isteriz diyorlar  10 dakika önce evimi şu bastı halılar koltuklar TV ünitesi şu içinde yüzüyor duvardaki prizde toprak hattı yok fişe taktığım hersey elektrik çarpıyor ütüler ateş alev yanıyor.

Ev sahibi asur çınar i aradım numarası kullanılmamaktadır kızını arıyorum eski kiracının borcu yüzünden şu saatini sokmuer yeni saat aldım 280 tl verdim diyorum bana ne diyor giderken sok götür. Tarz emlak ve gayri menkul ofisi tarafından kaldırılarak tuttuğun bu evde Ev sahibinin kızına son attığım video ve mesajlarda elimde ekran görüntüleri var sözlerinizi tutup evi yasana bilir hale getirene kadar artık kira vermeyeceğini söyledim.

Artık burası bana verilen sözler tutulsun aya kadar tapusu olarak benim malıdır. Sözler tutulduktan sonraki ayın 5 inde yine kirami düzenli ödemeye davam ederim.

Kiracılara sesleniyorum burdan her ay kirami gününden önce verdiğim için başıma bunlar geliyor başkaları gibi 6 7 ay kirayı taksam bunlara bu şekilde davranmazlar nasıl olsa mal kirayı ödüyor diye keriz yerine koyuluyoruz şimdi alsinlarda görelim

Author: sevket yavuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir