Millet İttifakının Adayı Belli Oldu Yeni Aday ….

2 yıldır erken seçim diye kendini Paralayan Muhalefet parti ve ortakları, Seçimlere 2 kalmasına rağmen… Henüz Adaylarını belirleyememişlerdi. Aday belirleme konusunda Son Aşamaya Gelinmişken İyi Parti genel başkanı Meral Akşener Masaya yumruğunu vurup! Masadan kalkmıştı. Dün Gece izlediğim bir haber kanalında partisinin delegelerine seslenen Akşener Artık geri dönmeyeceğine namusu ve şerefi üzerine yeminler ediyordu. Şuan belki de hala devam aday belirmek adına arkasında bıraktığı 5li masaya yeniden dönen Akşener… Şartlarını sunarak eski koltuğuna oturdu.

      KİMSENİN DÖKÜLEN TAŞLARINI TOPLAMAYACAĞIZ

Meral Akşener’in bu masadan ayrılmasının hemen ardından ben şahsen Akşener’ in yuvaya döneceğini düşünmüştüm. Fakat herkesi Şaşırtan Roberto Carlos Şutlarından biri gibi havada bir falso alıp tekrar masaya dönme sebebini Şuanda Şahsen Erdoğan ın dökülen taşları toplamayacağız ifadesinden sonra mecburi istikamet 6lı masaya döndüğünü düşünüyorum.

           MİLLET İTTİFAKI ADAYINI AÇIKLADI

İçerisinde Bulunduğumuz an itibari ile henüz toplantısı sonuçlanmamış olan toplantıda herkes adayın Benimde tahmin ettiğim gibi Kemal Kılıçdaroğlu olacağını tahmin edenler vardır. şuan dört gözle bu adaylığın resmiyete dökülmesi için bekliyoruz.

Author: sevket yavuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir