Letgo Askıya Alma Hatası

   İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el ve sıfır ürün satışları için tasarlanan bir Al Sat uygulamasıdır. Ancak buna Rağmen üye olup satışa ürün koyduğumuzda. Bir Saat sonra yeniden giriş ekranı geliyor. Şifremizi Girip oturum açmak istediğimizde ise ”HESABINIZ ASKIYA ALINDI” uyarısı vermekte. Hesabı silip Farklı bir mail ile oturum açmak istedim yeniden üyelik formu doldurdum ve daha İlan Paylaşamadan Hesabınız Askıya Alındı diye uyarı verdi.

Farklı Bir telefon ile uygulamaya yeniden üye oldum. Hiç bir şey yüklemedim Hiç Bir hareket yapmadım. Ancak yine Askıya Alındım. Mail ve telefon üzerinden iletişime geçince Uygunsuz ürün satmaya Çalışmışsınız diyorlar Uygunsuz olarak Ne satabilirim ki Millet Vibratör Koymuş satıyor dedim ben hesaba hiç bir şey yüklemeden hesabım engelleniyor diyorum. Hala uygunsuz içerik eklemişsin diyor. Ulan Sıçıp bokumuzu mu satıyoruz uygunsuz ne demek bir örnek verin diyorum bilemem bey efendi diyor bilemiyorsan telefona neden çıkıyorsun bilen biri çıksın dedim.

   Letgo da Uygunsuz Ürün Satmak

Letgoda Uygunsuz Ürün Satmak Nedir. Hiç Bir zaman Uygunsuz bir iş yapmamış olan ben letgo’ya güvenlik kamerası, Kahve Makinesi… Gibi ürünler yükledim buna Rağmen Askıya Alınmama Anlam veremedim. İkinci El eşyaları Nerede Satabileceğimi Bilen Biri Varsa Yardımcı Olabilir mi ?

Author: sevket yavuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir