Anasayfa » Kemal Kılıçdaroğlu Kimdir Kimdir ?

Kemal Kılıçdaroğlu Kimdir Kimdir ?

Kemal Kılıçdaroğlu benim en çok empati yapmak istediğim adamdır. Kimdir ? nerelidir ne iş yapar günlük hayatı nasıldır. diye düşünmeden kendimi alamıyorum.

Bütün Dünya onu Deniz Baykal’a Kaset tuzağı kurarak yerine Geçmesiyle Tanıdı sonrasında ise kurmaylarının kendisine sürekli asılsız bilgiler vererek siyaset tarihinde ismi Gaflarla anılan tek siyasetçi oldu. Peki neden bukadar hata yapan bir genel başkan değiştirilmiyor diye düşündünüz mü hiç ?

Bulunduğu parti Ana muhalefet partisi olması sebebi ile Mustafa Kemal Atatürk dirilip gelse AP (ATATÜRK PARTİSİ) Kursa Hiç Şüphesiz CHP yönetimi ve Seçmeni Atatürk ‘ede muhalefet edecek ve sunduğu her projeyi karalayacaktır. yani artık işin Atatürk ile bir ilgisi olmadığını anlayalım benim şuana kadar yani yaklaşık 20 senedir girdiği her Seçimden Hezimetle çıkan Kılıçdaroğlu Nasıl oluyor da partinin başından al aşağı edilmiyor.

Bana sorarsanız eğer benim düşüncem Bu Sayın Kemal Kılıçdaroğlu  sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Gizli adamı yoksa bana sorarsanız eğer Hiç Bir siyaset adamı bu kadar basiretsiz ve beceriksiz olamaz. Arkadaşlar Çalışmayan Bozuk bir saat bile Günde 2 defa Doğruyu gösterirken 20 yılda arka arkaya 2 doğrusu olmayan bir adamın hala genel başkan olmasının Başka bir açıklaması varsa buyurun Yorumlara Lütfen

Author: sevket yavuz

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir