İstanbul Nakliyecileri

İstanbul nakliyecileri

İstanbul da ki Nakliyeciler  İstanbul Genelinden evden eve eşya taşıma ve Parça Eşya Taşıma Hizmetleri veren. Taşıyıcı firmalara Nakliyeci Firmalar denir.

Eşyaların Yanı Sıra Toplu ürün siparişleri alan imalat hanelerinde Taşımacılık işini Kargolardan daha hızlı olduğunu düşünerek… Nakliye işleri yapan nakliyeci firmalara vermektedirler. Burada Anlaşıldığı gibi Türkiye’nin her yerine Tıpkı Kargo firmaları gibi ürün ve eşya Yollayabilirsiniz.

Bu Gün Sizlere Yeni tanıştığım ama aslında  çeyrek asırdır sektörde hizmet vermiş olan BERATOĞLU NAKLİYAT… Hakkında Biraz bilgi vereceğim. Hürriyet Mahallesi Topçu Sokak No 11/3 kartal İstanbul adresinde ikamet ederken Aşağı daireye su akıyor diye Alt komşunun karısı tarafından darp edildim rapor alıp şikayetçi olduğumda Polislerin ve Avukatımın yanında kadına bile benzemeyen su aygırının kocası beni ölüm ile tehdit etti. şikayeti geri almadığım için sürekli tacize uğradım gerekçesiyle daireyi boşalttım ve Farklı bil ile taşındım. Bu esnada  Wen sitelerini yaptığım Nakliyeciler bile fiyatta yardımcı olmaya yanaşmamışken BeratOğlu nakliyat… Çok Makul bir fiyata evimi taşıdı. dolaplarımı kurdu. Kendileri sektörün en tanınmışlarından olsalar bile kalitelerini Fiyatlarına Yansıtmamış bir firmadır.

Author: sevket yavuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir