Anasayfa » İsrail ordusuna katılan gönüllülere İHH’dan yanıt

İsrail ordusuna katılan gönüllülere İHH’dan yanıt

İsrail ordusuna katılan gönüllülere İHH’dan yanıt

İHH (İnsan Hak ve Hürriyetleri)Vakfı genel Başkanı Bülent Yıldırım: İsrail Ordusuna Filistin’e Karşı! Savaşmak isteyen Gönüllülere Tarihe Geçecek Bir açıklama ile Yanıt verdi… Başkan Bülent YILDIRIM. İsrail Terör Örgütüne! katılmak isteyen barbarlara

-Biz Gönüllü asker hareketını Başlatırsak sizi tükürüğümüz ile boğarız ifadesini kullandı.

İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım Filistin’e yönelik saldırılara gönüllü şekilde katılmak isten İsraillileri hedef aldı: Biz gönüllü asker hareketini başlatırsak bir tükürükle sizi boğarız

Hamas’ın başlattığı ve Gazze içinde İsrail’e karşı savaşan 14 örgütün de destek verdiği Aksa Tufanı operasyonu sonrası İsrail’in Gazze’ye yönelik hava saldırıları devam ediyor. Çatışmalar devam ederken İsrailli binlerce genç ülkelerine gönüllü askerlik için dönüş yolunda.

Kamuoyunun gündemine düşen bu görüntüleri yorumlayan İHH Genel Başkanı “Gönüllü asker hareketini başlatırsak bir tükürükle sizi boğarız” ifadelerini kullandı.

İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’ın konuya ilişkin sözleri şöyle:

”Arjantin’den, Peru’dan uçağa binip gönüllü asker olmak için İsrail’e gidiyorlarmış. Haddinizi bilin! Gönüllü asker hareketini başlatırsak bir tükürükle sizi boğarız!”

Author: sevket yavuz

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir