Fetö Yine İş Başında | Muharrem İnce’ye İftira

Geçmişte Bir Kaset kumpası ile Deniz Baykal’ı Parti başkanlığından ekarte Eden Güçler 7li Masanın Oylarını Böleceği Korkusu ile Aynı eylemi Muharrem İnce içinde uygulamaya başladılar.

Ağır söylemler ile CHP den Ayrılan Muharrem İnce Başlangıç olarak CHP nin liderliğindeki 7 li masayı hedef alan söylemlerinin neticesi olarak hem CHP den Hem de AKP den büyük bir Seçmen kitlesi Kazanmıştı 2 günde 100.000 Oy Toplayan İnce Son Haftalarda 7li masaya yeşil ışık yakar gibi davranmaya başlayınca AKP ve diğer yerel parti seçmenlerini kaybetmeye başladı. son olarak Erdoğan’ın Adamı Sarayın Adamı söylemleri Artınca ne yapacağını Bilemeyen Muharrem ince için Fetö düğmeye basarak Por..o görüntüleri servis etmeye Başladılar. Meral Akşener’ide aynı oyunla Kendilerine Bağlayan Fetö ekibinden kurtuluşun başka bir yolu olmadığını gören Sayın Muharrem İnce Cumhurbaşkanlığı Adaylığından İstifa ettiğini Duyurdu.

Bu ülkede Hakimler savcılar ve Gazeteciler Görevini yapmamıştır diyen İnce Yüksek bir ses tonu ile Adaylıktan Çekildiğini Açıkladı

Author: sevket yavuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir