Anasayfa » Etek Kesim Modeli 08

Etek Kesim Modeli 08

Genel Olarak Stor ve Zebra Perdelerde kullanılan etek kesim modellerinden bahsetmek istiyorum. Daha önce sadece bayan giyim ürünlerinde kullanılan bir terim olduğunu düşündüğüm etek kesimleri. Aslında günlük hayatlarımızda evlerimizde kullandığımız stor ve zebra perdelerde de şekilli bitiş kesimlerine de söylenebiliyormuş.

Etek Kesim Modeli 08

    Farklı kesim modellerine sahip olmaları sebebi ile numaralandırdığımız… Kesim modellerini Google da Etek kesim modeli 01 ile etek kesim modeli 17 arasında aratabilirsiniz. Bu sayede stor perde alırken etek kesimlerinin neye benzediği hakkında az çok bilgi sahibi olacaksınız.

Sitemizin Bu Bölümünde Detaylı Olarak Anlatmaya Çalıştığım Stor ve zebra türü mekanizmalı perdelerde Bitiş Çıtası sonunda  kullanılan dalgalı veya düz bir şekilde kullanılan mekanizmalı perdeye farklı bir görünüm veren Bitiş şeklidir. Bazı perdelerde Maliyete dayalı olarak lazer kesim etek kesim modelleri de kullanıla bilir detaylı bilgi ve Görseller için Eforperde.Com Sitesini ziyaret edebilirsiniz

 

Author: sevket yavuz

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir