Et ve Tavuk Ürünleri

Malzemelerimiz

 

 

Doyuyo menüsünde kullanılan tüm tavuk ve et ürünleri, İstanbul İdealtepe’de, yaklaşık 1500 m2’lik kapalı alanda faaliyet göstermekte olan kendi Et Üretim ve İşleme Tesisi’mizde hazırlanmaktadır.

%100 but ve %100 filetodan hazırlanan tavuk ürünleri, Doyuyo’nun özel marinasyonlarında 12 saat dinlendirilmekte, lezzetlendirici baharat karışımları ile soslanarak paketlenmektedir.

Burger ve Adana Royale ürünleri için köfteler yine %100 Dana Eti ile bu tesislerde hazırlanmaktadır. Doyuyo’nun et ve tavuk ürünleri dondurulmadantaze ve günlük olarak tüm şubelere sevk edilmektedir.

Burger ve Sandviç Ekmekleri

Doyuyo menüsünde yer alan burgerlerin ekmekleri ile Adana ve Tenders Royale sandviç ekmekleri, en üst kalitede hammadde ile Pan Artisan markası altında kendi üretim tesisimizde üretilmektedir.

Üst düzey teknoloji ile donatılmış Pan Artisangünlük 20 bin adet üretim kapasitesiyle Doyuyo dışında Türkiye genelindeki pek çok tanınmış marka için de özel çözümler de üretiyor. Pan Artisan 2022’de günlük 50 bin adet ve üstü üretim hedeflemektedir.

Author: sevket yavuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir