Duspatalin ne işe yarar

Değerli Takipçilerim Sitemdeki Diğer Yazılarımı da Okuduysanız eğer. Benim sindirim sistemi ile alakalı bir rahatsızlığım Olduğunu Biliyorsunuz demektir.

Yaklaşık 40 yıldır Yemek yer yemez hemen Lavaboya Çıkma ihtiyacı hissediyorum. Bu sebeple Bir sürü test ve Tahlil yaptırdım. Fakat hiç bir netice Alamadım. Gittiğim Her Bölüm doktoru bana yeni bir ilaç yazıyordu. bende hepsini aynı içip evden o şekilde çıkıyorum. Bazı günler, Sabahlar arka arkaya  5  6 defa wc ye gittiğim Gittiğim Oluyor. Bazı Doktorlar Psikolojik dediler bazıları ise Nöreloji ye yönlendirdi. Gittiğim Her doktor Bana farklı farklı ilaçlar yazdı. Her sabah 1 avuç dolusu ilaç içiyorum ve sürekli işe geç kalıyorum. Bu durum beni çalışma arkadaşlarım ve iş verinim ile sıkıntıya sokuyor.

Duspatalin Bana Tuzla da  gittiğim Özel Okan Üniversitesi Hastanesinde Gastroloji bölümünde Uzman Hekim Tarafından Yazıldı.

İnternetten Baktığımda İlaç Hakkında Şu Bilgilere Ulaşabildim

Mebeverin etken maddesi olarak kullanılmış olan antikolinerjik ilaç. sindirim sistemindeki spazmları gidererek etki gösterir. özellikle irritabl bağırsak sendromu ve diğer nedenlere bağlı mide-bağırsak spazmlarının tedavisinde kullanılır.

Sabah, Öğle Akşam Olmak üzere günde 3 defa Aç olarak tüketilmektedir. yine de doktorunuzun tavsiyesini baz almanızı öneririm”

Author: sevket yavuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir